Volejbal Přerov : TJ Ostrava 3:0, 3:1

Neděle, 11 Únor, 2018 - 10:00

Volejbal Přerov - TJ Ostrava    3:0 (13,24,16)
Volejbal Přerov - TJ Ostrava    3:1 (-14,13,24,22)

Za posledním dvojzápasem první části sezóny jsme se tentokráte vydaly za soupeřem z Přerova.
V prvním setu nás soupeř velmi tlačil servisem a naše špatná hra skončila výhrou soupeře.
V dalším setu jsme se již trochu zvedly, ale ani to nestačilo a celkově první zápas skončil výhrou domácích.
Do druhého zápasu jsme naskočily podstatně lépe. Začaly jsme soupeře tlačit servisem a tak jsme vzešli z prvního setu jako vítězové.
Avšak v druhém setu se to úplně otočilo.
Třetí set byl velmi vyrovnaný jak napovídá výsledný stav 26:24. Bohužel vypjatou koncovku zvládl lépe soupeř. Ale byl to z naší strany velmi pěkný volejbal.
Čtvrtý set zakončily domácí výhrou a tedy i výhrou obou zápasů. A tak si opět neodvážíme žádné body.
Teď se budeme první týden připravovat na soustředění na druhou část sezóny, která začne za 14 dní turnajem na pražské Španielce.

Autor: Eliška Augustinová

Hala: Městská sportovní hala
Adresa:  Petřivalského 2884 Přerov - Přerov I-Město   75002

Rozhodčí: Novák Z. ,Valoušek P.

19. a 20. kolo "Extraliga Juniorek"

Rozpis utkání a tabulka soutěže - Extraliga juniorky - 1. část soutěže - skupina "B"