SK Slezan Orlová : TJ Ostrava 3:2, 3:1

Sobota, 25 Listopad, 2017 - 10:00

SK Slezan Orlová - TJ Ostrava "C"     3 : 2  (-19,22,-13,23,13)
SK Slezan Orlová - TJ Ostrava "C"     3 : 1  (-19,23,22,21)

První utkání : SK Slezan Orlová - TJ Ostrava C 3:2 (19:25, 25:22, 13:25, 25:23, 15:13)
Sestava : Gengelová Lenka, Stará Patricie, Panková Michaela, Pešová Karolína, Holcmanová Martina, Jaglová Radka – Bruncková Tereza
Do prvního zápasu jsme nastoupily pouze v sedmi hráčkách.
V prvním setu jsme si držely náskok pár bodů a tak pro nás koncovka byla snadná.
V druhém jsme se ale tahaly o každý balón a v koncovce jsme už tak sebevědomě nehrály. Pokazily jsme pár důležitých míčů a set prohrály.
V třetím jsme ale opět byly nahoře my. Hned ze startu jsme měly náskok až osmi bodů a celou dobu se náskok měnil jen minimálně.
Čtvrtý set už byl ale obtížnější. Dělaly jsme spoustu chyb, zbytečně vyhazovaly útoky, a i po sérii dobrých míčů jsme stejně koncovku prohrály.
Celkově jsme byly zklamané a tak jsme se v pátém setu nedokázaly zvednout a zápas vyhrát. Zápas byl velmi vyrovnaný.

Druhé utkání : SK Slezan Orlová - TJ Ostrava C 3:1 (19:25, 25:23, 25:22, 25:21)
Sestava : Gengelová Lenka, Panková Michaela, Pešová Karolína, Holcmanová Martina, Jaglová Radka, Bruncková Tereza – Stará Patricie
V druhém zápase jsme začaly obdobně, jako v prvním. Vybojovaly jsme si slušný náskok a první set vyhrály.
V druhém se nám ale už tolik nedařilo. Hráčky z Orlové nás úspěšné blokovaly a zlepšily i příjem. Hra byla vyrovnaná a těžko se nabíralo náskoku.
Po prohraných dvou koncovkách jsme už byly jasně dole. Chyběla chuť dát do hry něco navíc, vybojovat každý balón. Tak jsme prohrály i třetí set a tím celý zápas.

Autor: Michaela Panková

Hala: Gymnázium Obchodní akademie Orlová
Adresa: Masarykova třída 1313,  735 14 Orlová-Lutyně

Rozhodčí: Vondráček J.

15. a 16. kolo "KP Ženy"

Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - 1. část soutěže - zákl.sk. A (MS-Z-A)