Zápasy

TJ Ostrava : TJ Sokol Šternberk 3:0

13. kolo UNIQA volejbalové extraligy žen svedl proti sobě poslední dvě družstva tabulky. Domácí Ostrava je v letošní sezóně v herní mizérii a pokusila se ji zastavit s předposledním Šternberkem. Diváci přišli v minimálním počtu a ta hrstka nejvěrnějších se dočkala odměny v podobě dlouho očekávané výhry.

TJ Ostrava - TJ Sokol Šternberk 3:0 (27:25,25:9, 25:17)

Rozhodčí: Peloušek J., Ištvanech M.
č.: 65 dne: 13. 12. 2018 v hod.: 18:00
Počet diváků: 70

Ženy A

VK Královo Pole : TJ Ostrava 3:1

Ve 12. kole extraligy přivítalo Královo Pole na své palubovce aktuálně poslední družstvo tabulky Ostravu. Oba týmy nastoupily do zápasu při chuti a praly se o každý míč, z vítězství 3:1 na sety se ale nakonec po dlouhém boji radovaly domácí hráčky.

VK Královo Pole – TJ Ostrava 3:1 (25:20, 25:22, 22:25, 25:13)

Rozhodčí: Dmejchal M., Kostka M.
č.: 57 dne: 8. 12. 2018 v hod.: 18:00
Počet diváků: 400

Ženy A

TJ Nový Jičín : TJ Ostrava 3:2, 3:2

TJ Nový Jičín - TJ Ostrava "B"    3:2 (16,23,-20,-17,10)
TJ Nový Jičín - TJ Ostrava "B"    3:2 (17,-28,15,-22,14)

První utkání : TJ Nový Jičín - TJ Ostrava "B" 3:2 (25:16, 25:23, 20:25, 17:25, 15:10)
Po velmi vydařených utkáních z minulého týdne proti Vsetínu jsme hráli u jednoho z favoritů soutěže, v Novém Jičíně.Do utkání jsme nevstoupili moc dobře. Nový Jičín se hned dostal do většího vedení, které si udržoval celý průběh prvního setu. Nedařilo se především na přihrávce, a tak náš útok byl možný vést pouze z hlavního kůlu, a na to byly soupeřky v obraně dobře připraveny.

Ženy B

Český Pohár, 3.kolo : 3. místo

Český Pohár, 3.kolo - 1.sedmička, VÝCHOD - Ostrava
ČP ŽKY_3kolo, 1.sedmička VÝCHOD, 8.-9.12.2018  9:00hodin

Žačky TJ Ostrava obsadily krásné 3. místo v první skupině (Morava) a postupují do první celorepublikové skupiny (Čechy + Morava)

Pořadatel: TJ Ostrava

Hala: Hala: Hala míčových sportů
Adresa: Varenská 40a, Ostrava   70200

Starší žačky

TJ Ostrava : Volejbal Přerov 1:3

Domácím letošní extraligová sezóna vůbec nevychází a kdy jindy zlomit nepříznivou bilanci než po středeční výhře v CEV cupu a se soupeřem, kterého jako jediného v letošní lize porazili. Pikantní na utkání je také souboj trenérů. Ostravu vede reprezentační trenér žen Zdeněk Pommer a hosty jeho asistent u reprezentace Radim Vlček. Pohárová výhra však nebyla pro domácí dostatečným impulzem k bojovnějšímu výkonu a z výhry se radovali hosté.

TJ Ostrava - Volejbal Přerov 1:3 (20:25, 14:25, 25:19, 21:25)

Ženy A

TJ Ostrava : VK AUSTIN Vsetín 3:0, 3:1

TJ Ostrava "B" - VK AUSTIN Vsetín     3:0 (25,12,23)
TJ Ostrava "B" - VK AUSTIN Vsetín     3:1 (22,-14,20,22)

První utkání : TJ Ostrava B – VK Austin 3:0 (27:25, 25:12, 25:23)
Po dvoutýdenní přestávce v sobotu začala poslední třetina první poloviny soutěže.
V posledních dvou týdnech nás postihla výrazná marodka, a tak jsme byli rádi, že jsme se sešli alespoň v osmi hráčkách. Navíc nás čekaly soupeřky, které dosud hrály velmi dobře, a okupovaly druhé místo tabulky. Dosud se jim nestalo, že by v některém utkání odešly bez alespoň jednoho bodu. Takže očekávání byla spíše menší, než větší.