Facebook icon
YouTube icon

Zápasy

VK Královo Pole : TJ Ostrava 3:1

Ve čtvrteční předehrávce 16. kola přivítalo Královo Pole na své palubovce Ostravu, aktuálně devátý tým UNIQA volejbalvé extraligy žen 2022/23. Do zápasu i přes absenci Ely Koulisiani, další nemocné hráčky, lépe vstoupily domácí volejbalistky a první dva sety patřily jim. Ostrava pak sice snížila na 2:1, na víc už ale v zápase nestačila. KP Brno jednoznačně ovládlo čtvrtou sadu a do tabulky si připsalo důležité tři body.

Ženy A

TJ Ostrava : TJ Sokol Šternberk 3:1

Ve sváteční listopadový den přivítá na své palubovce TJ Ostrava hosty ze Sokola Šternberk v rámci utkání prvního kola UNIQA extraligy žen. Přesto, že jde o utkání prvního kola, oba celky mají za sebou již několik utkání, protože úvodní kola ligy byla odložena. Jde o souboj dvou posledních celků z extraligové tabulky, desáté Ostravy a jedenáctého Šternberku. Oba týmy potřebují bodovat. Ostrava v případě výhry poskočí v tabulce nad devátý Přerov, Šternberk by v případě výhry za tři body dotáhl bodově Ostravu.

Ženy A

VK Kylešovice : TJ Ostrava D 3:1, 1:3

KP Moravskoslezského kraje žen sk. B  13. a 14. kolo  17.11.2022

Volejbalový klub Kylešovice - TJ Ostrava "D"     3:1 (18,-10,19,22)
Volejbalový klub Kylešovice - TJ Ostrava "D"     1:3 (-18,-22,21,-23)

Hala: Sportovní hala Střední školy technické    
Adresa: Kolofíkovo nábřeží 1062 Opava - Kateřinky

Rozhodčí: Kollár R.

Ženy D

TJ Ostrava : VK Prostějov 0:3

Ostravské volejbalistky v rámci desátého kola UNIQA extraligy žen přivítaly na své palubovce loňského přemožitele z prvního kola play-off, tedy celek z Prostějova. Hostující tým je favoritem utkání. Prostějovské volejbalistky zatím drží prvenství v extraligové tabulce a doposud neprohrály jediné utkání. Ostravský tým se před utkáním nacházel na desáté příčce v tabulce a bude chtít hostům oplatit loňské vyřazení v play-off a také se posunout v tabulce výše.

Ženy A

Stránky