TJ Fulnek - TJ Ostrava "C"     3:1 (-22,23,23,20)

Play - Off: Semifinále  4. utkání
TJ Fulnek - TJ Ostrava "C"     1:3 (-19,22,-21,-20)

První utkání : TJ Fulnek - TJ Ostrava C 3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:20)
Do Fulneku jsme odjížděli s tím, že potřebujeme na postup do finále získat 1 bod, tzn. mohli jsme prohrát 2:3, a další utkání by se již nehrálo.
Od samého počátku to bylo velmi vyrovnané. Na našich rukách byla znát nervozita, a tak se nám nedařilo udržet přesnost v rozehrách, a dělali jsme zbytečné chyby. Celý set byl velmi vyrovnaný, většinou jsme lehce prohrávali. Přesto jsme v závěru otočili a první set vyhráli.
I druhý set byl velmi vyrovnaný. Stále se nám nedařilo soupeřkám utéct, a skóre se přelévalo ze strany na stranu. V závěru se nám ale zadařilo, a vytvořili jsme si čtyřbodový náskok na 21:17. Potom ale nastal absolutní výpadek, a set jsme ztratili.
Třetí set byl celou dobu jednoznačně v naší režii. Postupně jsme vedli 6:1, 8:2, 11:4, 17:9, 21:14 a 23:19. Už to vypadalo, že cíl splníme, ale nastal totální výpadek, a do konce setu jsme už neuhráli ani bod.
Ve čtvrtém setu naše důvěra ve vítězství spadla na bod mrazu. Bylo znát, že si děvčata nevěří, a tak již nedokázala soupeřkám vzdorovat. Prohra 1:3 znamenala, že se bude hrát další, rozhodující utkání.
Sestava : Gengelová Lenka, Uhlářová Klára, Panková Michaela, Jaglová Radka, Holcmanová Martina, Bruncková Tereza, libero Pešová Karolína – Matýsková Kristýna, Polášková Tereza

Druhé utkání : TJ Fulnek - TJ Ostrava C 1:3 (19:25, 25:22, 21:25, 20:25)
Pokud jsme si chtěli zahrát finále, úkol byl jasný. Získat v utkání 2 sety, nebo vyhrát zlatý set, který by následoval, kdybychom prohráli 1:3 nebo 0:3.
S odhodláním jsme vstoupili do utkání a od začátku jsme nechtěli ponechat nic náhodě. Naše hra se výrazně zlepšila, a trpělivě jsme získávali bod po bodu. Vytvořili jsme si dostatečný náskok, který sice soupeřky v závěru zkorigovaly, ale set byl jasnou záležitostí pro nás.
Bohužel začátek druhého setu nás našel nepřipravené, a na co jsme chytli, to se nám nedařilo.
Postupně jsme ztráceli, a skóre narůstalo v náš neprospěch. Přesto jsme v závěru dokázali ze stavu 12:20 snížit až na 22:24. To bylo ale vše, a tak nastal set třetí.
V něm jsme si nenechali utéct začátek, a vedení strhli na naši stranu. S mírným náskokem jsme si hlídali průběh druhého setu. Tentokrát jsme si náskok v koncovce 23:19 už nenechali ukrást, set jsme vyhráli, a tím si zajistili postup do finále krajského přeboru.
Dohrát utkání bylo již jen povinností, a tomu odpovídalo nasazení ve čtvrtém setu na obou stranách. Přesto o něco více vůle zvítězit bylo na té naší straně, a postupně jsme si vypracovali náskok, který jsme udrželi.
Sestava : Panková Michaela, Jaglová Radka, Holcmanová Martina, Bruncková Tereza, Matýsková Kristýna, Polášková Tereza, libero Pešová Karolína – Gengelová Lenka, Uhlářová Klára

Finále krajského přeboru nás čeká v následujících dvou víkendech.
Po dohodě se soupeřkami začínáme v sobotu 10.března ve Frýdku-Místku v tělocvičně v sokolovně. Hraje se již od 9.00.
Odveta se potom bude hrát u nás v sobotu 17.března v naší hale na jízdárně, předpokládáme, že od 10.00.
Zveme tímto všechny naše fanoušky, ať nás přijedou a přijdou povzbudit.
Budeme to potřebovat. Proti nám nastoupí letos excelentně hrající juniorky Frýdku-Místku, které zatím v 1.lize juniorek neztratili ani jeden bod, a celé soutěži suverénně vládnou.

Autor: Radek Brzobohatý

Hala: Sokolovna Fulnek
Adresa: Fulnek, Sportovní 535

Rozhodčí: Grossmann M.

Play - Off: Semifinále "KP Ženy"
Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - Play - Off (MS-Z-A)
Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - 1. část soutěže - zákl.sk. A (MS-Z-A)