Facebook icon
YouTube icon

TJ Ostrava C : TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:2, 3:2

Termín: 
Sobota, 27 Listopad, 2021 - 09:00

KP Ženy - 7. a 8. kolo

TJ Ostrava "C" - TJ Frenštát pod Radhoštěm   3:2 (17,26,-23,-17,8)
TJ Ostrava "C" - TJ Frenštát pod Radhoštěm   3:2 (-17,-23,17,21,7)

Místo : hala mládeže, Gajdošova 16
Termín : sobota 27.11.2021 v 9.00 a 11.30
Soutěž : KP ženy
Rozhodčí: Duda D.

První utkání : TJ Ostrava C – TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:2 (17,26,-23,-17,8)
Sestava : Karlíková Veronika, Gavlasová Adéla, Gavlasová Anna, Jošková Monika, Poláchová Ivana, Šmídlová Jolana, libero Žáková Winona - Kubacká Nicola

Druhé utkání : TJ Ostrava C – TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:2 (-17,-23,17,21,7)
Sestava : Kubacká Nicola, Gavlasová Adéla, Gavlasová Anna, Jošková Monika, Poláchová Ivana, Šmídlová Jolana, libero Žáková Winona - Karlíková Veronika

V dohrávce 7. a 8. kola krajského přeboru žen jsme doma přivítali Frenštát. Soupeřky byly o jedno místo před námi se zhruba stejnými výsledky, jako my, takže se dal očekávat vyrovnaný souboj. Na jejich straně nastoupila velezkušená naše bývalá hráčka extraligy žen a juniorská reprezentantka Kamila Červenková. Tentokrát opustila post libera a hrála tak nějak na všech možných postech.
My jsme jako již tradičně měli kombinovanou sestavu, tentokrát z hráček 2.ligy žen, extraligy juniorek a ligy juniorek. Na nahrávce muselo zaskakovat libero Monika Jošková, ale svoji těžkou roli zvládla velmi dobře.

Do prvního utkání jsme vstoupili daleko lépe my. Soupeřky se teprve rozkoukávaly, a tak jsme poměrně rychle vedli. První set byl celkem jednoznačný pro nás.
Ve druhém setu se již ale rozkoukaly daleko více. V jeho průběhu jsme většinou prohrávali, ale nakonec jsme lépe zvládli koncovku.
Třetí set byl velmi vyrovnaný, a tentokrát dopadl lépe pro soupeřky. Ty nás začaly postupně přehrávat a ve čtvrtém setu byly výrazně lepší. Přesto jsme se nevzdali. Tie-break jsme ovládli a připsali si vítězství.

Do druhého utkání jsme trošku pozměnili sestavu. To nám v prvním setu moc nevyšlo, ve druhém to již bylo lepší, ale přesto jsme i ten prohráli.
Od třetího setu jsme byli zase lepší my. Sice byl čtvrtý set celkem vyrovnaný, ale zvládli jsme jej. A tie-break vyzněl jednoznačně pro nás.

Autor a trenér: Radek Brzobohatý

Rozpis utkání a tabulka soutěže