TJ Ostrava : TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0, 3:0

Neděle, 10 Prosinec, 2017 - 11:00

TJ Ostrava "C" - TJ Sokol Frýdek-Místek "B"     3 : 0
TJ Ostrava "C" - TJ Sokol Frýdek-Místek "B"     3 : 0

První utkání : TJ Ostrava C – TJ Sokol Frýdek-Místek B 3:0 (25:11, 25:23, 25:10)
V posledním letošním domácím utkání jsme na naší palubovce přivítali děvčata z Frýdku-Místku. Tentokrát přijely kadetky, které o víkendu nehrály extraligu, a tak si přišly zahrát proti nám. Rozdíl ve zkušenosti obou týmů se projevoval hned od začátku utkání. Naše děvčata byla o mnoho lepší, zbytečně nechybovala, a tak skóre narůstalo výrazně v náš prospěch.
Ve druhém setu se frýdecké kadetky nadechly k daleko lepšímu výkonu, přestaly chybovat, a tak se hra vyrovnala. Bohužel to bylo z jejich strany vše, a po zvládnuté koncovce druhého setu jsme ten třetí opanovali zase my, a s přehledem vyhráli.
Sestava : Polášková Tereza, Stará Patricie, Holcmanová Martina, Matýsková Kristýna, Panková Michaela, Gengelová Lenka, libero Polakovičová Petra - Bruncková Tereza, Uhlářová Klára, Pešová Karolína

Druhé utkání : TJ Ostrava C – TJ Sokol Frýdek-Místek B 3:0 (25:11, 25:16, 25:21)
Do druhého utkání jsme udělali několik menších změn v sestavě, ale na výkonu to nebylo znát. Opět s jasnou převahou jsme soupeřky přehrávali. V průběhu utkání jsme zkoušeli i různé herní varianty, hráčky hrály na pro ně netypických postech.
První dva sety byly jednoznačnou záležitostí, jen ve třetím setu se děvčata z Frýdku-Místku vzchopila na mírný odpor, a odehrála s námi vyrovnaný set. Závěr však vyzněl pro nás.
Sestava : Stará Patricie, Matýsková Kristýna, Panková Michaela, Gengelová Lenka, Bruncková Tereza, Uhlářová Klára, libero Pešová Karolína - Polášková Tereza, Polakovičová Petra

V tabulce držíme stále první místo, v sobotu jedeme k druhému Fulneku.
Bohužel nám bude plno hráček z různých důvodů chybět, takže budeme výrazně oslabeni.
Přesto věříme, že se nám nějaké body podaří přivézt a udržet vedení v soutěži.

Autor: Radek Brzobohatý

Hala: Hala mládeže
Adresa: Gajdošova , Ostrava   70200

Rozhodčí: Šrámek R.

19. a 20. kolo "KP Ženy"

Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - 1. část soutěže - zákl.sk. A (MS-Z-A)