Facebook icon
YouTube icon

TJ Ostrava : Happy Sport Opava 1:3, 0:3

Termín: 
Sobota, 20 Říjen, 2018 - 09:00

TJ Ostrava "B" - Happy Sport Opava     20.10.2018   9:00 hod
TJ Ostrava "B" - Happy Sport Opava     20.10.2018  13:00 hod

První utkání: TJ Ostrava - Happy Sport Opava 1:3 (26:28, 25:15, 21:25, 16:25)
Sestava: Sabelová, Klímová, Pavláčková, P. Pěnčíková, A. Pěnčíková, Orálková, Rozacká, Ruszová, Boštíková, Pejznochová, Pavlíčková

Do prvního zápasu jsme vkročili s velkým odhodláním. Celý první set byl velmi vyrovnaný, holky předváděly bojovný volejbal, nicméně v jeho závěru se štěstí přiklonilo na stranu soupeře a těsnějsme prohráli.
V druhém setu jsme začali daleko více bojovat a dobrým podáním a zlepšenou přihrávkou jsme soupeře zatlačili do slepé uličky. Větší bodový rozdíl holkám postupně přidával na sebevědomí a dějství jsme dotáhli k vítězství.
Třetí část byla opět velmi vyrovnaná. Děvčata s protivníkem držela krok, bohužel se ale projevila většízkušenost Opavy. Dá se říci, že jsme o možná rozhodující bod přišli zbytečnou nervozitou. Posléze začal soupeř lépe servírovat a my jsme už jenom dotahovali. Špatný příjem a více zkažených podání zapříčinily ztrátu i v tomto setu a rovněž v celém zápase.

Druhé utkání: TJ Ostrava - Happy Sport Opava 0:3 (22:25, 24:26, 22:25)
Do druhého duelu jsme nastupovali s odhodláním náš výkon zlepšit a Opavu ubojovat. Úvodní set byl dramatický a rozhodovalo se, bohužel se špatným výsledkem pro nás, ve vyrovnané koncovce.
Střetnutí pokračovalo ve stejném duchu i ve druhé části. V jejím závěru si soupeř vytvořil menší náskok, který se nám ale ještě podařilo snížit na rozdíl jediného bodu. Bohužel jsme však nezvládli koncové míče a set ztratili. Škoda, chybělo málo!
Před třetím dějstvím jsme se pokusili zamíchat sestavou a poté si vytvořili náskok. Soupeř odpověděl riskantním servisem, který mu ale vycházel a nám na přijmu způsoboval potíže. Bojovali jsme o každý míč, soupeř už ale nechyboval a v závěru, opět zbytečnou nervozitou, jsme rozhodli v jeho prospěchvlastními chybami.

Vyjádření trenéra:
Po celou dobu zápasu holky předváděly dobrý volejbal, bohužel nám nevycházely důležité koncovky. Ačkoli jsme po většinu doby vedli, vždy jsme v koncovkách zbytečně znervózněli. Z pohledu trenéra každopádně zápas hodnotím pozitivně. Děvčata se zlepšují, což potvrzují těsné výsledky a také příkladná bojovnost.

Autor: Hana Boštíková
Trenér: Kamil Boštík

Hala: Tělocvična SŠE Ostrava        
Adresa: Na Jízdárně 423 Ostrava - Moravská Ostrava   70200

Rozhodčí: Gill M.       
 
7. a 8. kolo "1.liga Juniorek"
Rozpis utkání a tabulka soutěže - 1. část soutěže - skupina E (1-JKY-E)