TJ Ostrava : Happy Sport Opava 1:3, 1:3

Neděle, 11 Říjen, 2020 - 10:00
TJ Ostrava "B" - Happy Sport Opava   1:3 (-10,-25,22,-10)
TJ Ostrava "B" - Happy Sport Opava   1:3 (-16,17,-10,-17)

V neděli 11.10. 2020 sehrálo družstvo TJ Ostrava Kadetky "B" své další dvě utkání s vedoucím týmem soutěže Happy Sport Opava.
Náš tým se snažil v obou utkáních prosadit se proti starším a zkušenějším děvčatům z Opavy, které suverénně vedou tabulku naší skupiny A, a to do té doby bez ztráty jediného setu. Přesto že jsme nedokázali v těchto zápasech zvítězit, tak svou hrou a nasazením se nám podařilo jako jediným uhrát v každém zápase jeden set. Opava tedy zvítězila 3:1 a 3:1.
Jako v předchozích utkáních se i nyní na výsledku podepsala především zkušenost a větší herní přehled starších hráček soupeře, které na rozdíl od nás využily naše chyby a sami jich dělaly méně. Pozitivum u našeho mladého družstva je skutečnost, že trenéři P. Božik a V. Comorková využívali všechny hráčky nominované k utkání.
Tím získáváme potřebné zkušenosti v herních činnostech herních situacích do budoucna a pravidelné herní zatížení.