Neděle, 12 Listopad, 2017 - 09:00

TJ Ostrava "C" - TJ Tatran Štítina     3 : 0  (19,16,14)
TJ Ostrava "C" - TJ Tatran Štítina     3 : 0  (11,15,16)

První utkání : TJ Ostrava C – TJ Tatran Štítina 3:0 (25:19, 25:16, 25:14)
V posledním kole první poloviny základní části soutěže jsme přivítali družstvo ze Štítiny.
Vzhledem k tomu, že Štítina je na posledním místě v tabulce a nezískala ještě ani bod, to měl být velmi snadný soupeř. Úvod utkání tomu ale moc nenasvědčoval, a opět jsme se velmi pomalu rozjížděli. Trvalo nám asi půl setu, než jsme pochopili, že pokud budeme kupit chybu za chybou, tak se dá prohrát s každým. Od poloviny prvního setu jsme se přece jen vzpamatovali a postupně přebírali otěže utkání do svých rukou. Další průběh už byl jednoznačnou záležitostí. Vyhráli jsme za 64 minut.
Sestava : Polášková Tereza, Stará Patricie, Holcmanová Martina, Jaglová Radka, Bruncková Tereza, Panková Michaela – Gengelová Lenka

Druhé utkání : TJ Ostrava C – TJ Tatran Štítina 3:0 (25:11, 25:15, 25:16)
Po vzájemné dohodě se soupeřem jsme do druhého utkání vstoupili pouze po kratičké pauze.
V nastoleném trendu z prvního utkání jsme pokračovali i nadále a náskok si začali vytvářet hned od úvodu. Celé utkání bylo jednoznačnou záležitostí, jen v zkraje druhého setu se soupeřkám na chvíli podařilo s námi držet krok. Vyhráli jsme tentokrát za 56 minut.
Sestava : Polášková Tereza, Stará Patricie, Holcmanová Martina, Jaglová Radka, Bruncková Tereza, Gengelová Lenka – Panková Michaela

Po polovině první části soutěže jsme se posunuli v tabulce na druhé místo za vedoucí Frýdek-Místek. Z dvanácti odehraných utkání máme 8 vítězství a 4 porážky, nutno podotknout, že z toho třikrát v tie-breaku a jednou 1:3, takže ještě jsme s nikým neprohráli 0:3. Z možných 36 bodů jsme získali 26.
Do odvet jdeme s tím, abychom si minimálně udrželi druhou příčku a do play off šli z výhodnější pozice.
První kolo odvet zahajujeme v sobotu 25.11. v Orlové.
Zveme tímto všechny naše fanoušky.

Autor: Radek Brzobohatý

Hala: Hala mládeže
Adresa: Gajdošova , Ostrava   70200

Rozhodčí: Košař F.

13. a 14. kolo "KP Ženy"

Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - 1. část soutěže - zákl.sk. A (MS-Z-A)