VK Prostějov : TJ Ostrava 3:1, 3:0

Neděle, 21 Leden, 2018 - 10:00

VK Prostějov - TJ Ostrava    3 : 1  (-20,18,17,8)
VK Prostějov - TJ Ostrava    3 : 0  (28,16,17)

Po Vánoční extraligové pauze jsme se vydali na další kolo do Prostějova.Před zápasem jsme načerpaly síly a s velkým úsilím jsme začaly bojovat.První set se vydařil.Tlačili jsme na servisu a excelovaly na bloku.Bohužel v druhém setu se karta obrátila a tak to pokračovalo i do dalšich setů a my prohrály.
Do druhého zápasu jsme nastoupili s čistou hlavou a myšlenkou prohru soupeři vrátit.První set jsme se od začátku tahaly o každý míč až do 30:28 ve prospěch Prostějova.Po tomto setu se to v nás opět zlomilo a my nakonec opět prohrály i celý zápas.

Sestava:Koloničná,Geryková,Bolfová,Augustinová,Pavlovová,Poláchová,Faltínová,Žůrková,Hrubá,Žarnovická

Autor: Eliška Augustinová

Hala: Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov
Adresa:  Olympijská 4228 Prostějov   79601

Rozhodčí: Dvořák J. ,Došlík V.

15. a 16. kolo "Extraliga Juniorek"

Rozpis utkání a tabulka soutěže - Extraliga juniorky - 1. část soutěže - skupina "B"