Sobota, 3 Prosinec, 2016 - 11:00

VSC Zlín - TJ Ostrava "B"      0 : 3  (-22,-18,-22)
VSC Zlín - TJ Ostrava "B"      3 : 2  (16,-25,-18,17,15)

1. utkání:
V prvním setu bylo utkání vyrovnané až do stavu 14:14. Potom se domácím podařilo odskočit na 20:17, 22:20, ale koncovku nakonec lépe zvládly Ostravské juniorky 22:25.
Druhý set byl vyrovnaný do stavu 8:8, potom hosté odskočili na 13:17, 14:22 a set vyhrály 18:25.
Třetí set byl zpočátku vyrovnaný (6:6), pak se hostující hráčky dostaly do trháku (7:12), ale domácí se ani za nepříznivého stavu nevzdávaly a skóre se jim podařilo otočit - 17:16. Ale koncovka patřila opět Ostravským hráčkám 22:25
2. utkání:
Po tříhodinové pauze nastoupila ostravská děvčata do druhého utkání s jediným cílem, a to opět zvítězit.
V prvním setě bylo utkání vyrovnané do stavu 11:10, následně domácí hráčky utekly na 18:12 a svůj náskok do konce setu ještě navýšily na konečných 25:16.
Ve druhém setu si domácí udržovali náskok (10:5, 12:8, 16:11) ale hosté díky tvrdému servisu otočili skóre na 18:17. Koncovka setu byla vyrovnaná, žádné družstvo nechtělo prohrát. Nakonec více štěstí měli hosté a urvali vítězství 25:27.
Třetí set byl v režií hostů - 18:25.
Čtvrtý set byl v režií domácích - 25:17.
Od začátku tiebreaku byly o krůček vpředu hostující hráčky (1:4, 5:8, 6:9, 10:12), ale potom se zadrhly a domácí otočili na 13:12. Ostravanky se ještě vzchopily a otočily na 13:14. Domácí hráčky však byly v koncovce více soustředěné a díky větší odvaze na síti zvítězily 17::15  a v celém utkání 3:2

V příštím dvojutkání přivítáme na domácí palubovce zatím neporažené hráčky z Frýdku-Místku.
Zapsal: H.O.

Hala: Tělocvična SŠ zdravotní
Adresa:  Broučkova 372, Bartošova čtvrť, Zlín   76001

Rozhodčí: Valoušek P.

17. a 18. kolo "1. liga Juniorek "

Rozpis utkání a tabulka soutěže - 1. liga juniorky - 1. část soutěže - skupina "F"