Facebook icon
YouTube icon

TJ Ostrava : SK Slezan Orlová 2:3, 1:3

Termín: 
Sobota, 11 Listopad, 2017 - 09:00

TJ Ostrava "B" - SK Slezan Orlová     0 : 3  (24,-24,12,-17,-9)
TJ Ostrava "B" - SK Slezan Orlová     1 : 3  (14,-26,-9,-8)

V sobotu dne 11. listopadu čekalo družstvo TJ Ostrava Kadetky "B" první domácí utkání krajské soutěže kadetek.
Děvčata sehrála dvě vyrovnaná utkání s týmem SK Slezan Orlová. V prvním utkání podlehla Ostrava až v tie breaku 2:3 a tím uhrála své prvním dva vítězné sety  v této soutěži. Více mne však těší herní projev družstva, který byl o poznání na mnohem lepší úrovni než v předešlých utkáních a to ve všech herních činnostech. v obou utkáních se vystřídalo celkem 13 hráček.
V prvním zápasu nastoupila naše děvčata ve složení, Tereza, Rozacká, Adéla Orálková, Míša Jastřembská, Lucka Skupníková, Viky Barčová a Adéla Šnajdrová. Postupně se do hry dostaly i další hráčky : Helena Randýsková a Aneta Bauerová.
Ve druhém zápasu se hráčky trochu obměnily. Na nahrávce byla kapitánka družstva Terka Rozacká, a na postu universálek ji doplňovaly Majda Otipková a pak Barča Mužíková, na bloku byly rotovány Míša Jastřembská, Míša Borková a Terka Kačenáková na smeči Aneta Bauerová Adél Šnajdrová, Markéta Němcová a Viky Barčová.
Druhé utkání naš tým prohrál 1:3, ale i tomto utkání byl znatelný postup herních činností.. Přes oba prohrané zápasy je na hře družstva vitelný posun nahoru a vzestupná tendence, kdy očekávám ještě lepší výkony a vítězství.

Autor: Josef Božik

Hala: Hala mládeže     
Adresa: Gajdošova , Ostrava   70200  

Rozhodčí: Prusek P.   
 
9. a 10. kolo "KP Kadetky"

Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP KADETKY zákl.sk. A (MS-KKY-A)