Neděle, 17 Říjen, 2021 - 10:00

Juniorky "KP" - 5. a 6. kolo   17.10.2021

TJ Ostrava "D" - VO Slezská Orlice    3:1 (22,-24,15,13)
TJ Ostrava "D" - VO Slezská Orlice    3:0 (15,11,16)

Dne 17.10. 2021 se v Ostravě v soutěži Krajský přebor juniorek, utkaly mezi sebou dvě družstva a to domácí TJ Ostrava D a hosté VO Slezská Orlice.

První zápsas se začal hrát v 10:00, bylo to pro nás těžké, protože jsme byly složení ze dvou týmů a to kadetky A a juniorky B, ale sehrály jsme se rychle a vyhrály první set 25:22. V druhém setu jsme ze začátku malinko upustily lano, potom jsme se to snažily dotáhnout zpět, bojovaly jsme statečně ale neůspěšně, první prohra Ostravy a to 24:26.  Do dalšího setu jsme šly nanovo s vyčištěnou hlavou a vyhrály tak 25:15. Ve čtvrtém a závěrečném setu jsme vyhrály 25:13. Ostrava si tak připisuje do tabulky 3 body.
Sestava: Šindlerová Sabina, Cholevíková Klára, Gongalová Karolína, Kysucká Eva, Žákova Winona, Otipková Magdaléna, Hublová Simona, Stehlíková Sára, Šubertova Ema, Turková Simona, Špílová Nela.

Druhý zápas se začal odehrávat ve 14:00. Byl to docela krátký a na pohled podle diváků a samozřejmě i mě velmi krásný zápas. Výhra pro domácí 3:0 a to 25:15, 25:11, 25:16.
Sestava: Šindlerová Sabina, Cholevíková Klára, Gongalová Karolína, Hublová Simona, Stehlíková Sára, Šubrtová Ema, Turková Simona.

Zápasy hodnotím velmi pozitivně, Ostrava je oba vyhrála a připisuje si tak 6 bodů. Jak moc není zvykem, tak nám velmi dobře šla přihrávka, příjem i podání. Troufám si říct že byl spokojený i náš trenér Kamil Boštík. Ještě jednou moc děkuji Krnovu za krásný zápas.

Trenér: Kamil Boštík