PEKLO V BRNĚ !!! (29.3.2015)

Domácí klub VK KP Brno nenechal nic náhodě a snažil se nalákat fanoušky na rozhodující utkání Play-Off  s Ostravou i pivem zdarma.

„Domácí prostředí dělá z devadesáti procent publikum a na to brněnské je přece stoprocentní spolehnutí! Vstup na utkání je ZDARMA a kdo přijde v zeleném dostane 1 pivo nebo limo také ZDARMA!  ZELENÉ PEKLO !!!“

Do haly KP na Vodové ulici nakonec dorazilo přes 600 domácích diváků  kteří  fandili což jim síly stačily.

I Ostravské hráčky měly své peklo, to ale mělo barvu „MODROU !!!“.  Do Brna dorazilo na 70 fanoušků Ostravy. Ti byli vybaveni nejen bubny, řehtačkami ale i dobrou náladou a vírou ve vítězství s vysněným postupem do semifinále.

Ostravští fans povzbuzovali po celé utkání. I když první set jejich hráčky prohrály za 29 minut  25:19. Když ve druhém setu prohrávaly již 16:13, tak ještě zvýšili intenzitu fandění a vyburcovaly hráčky k výkonu, jež je dovedl  nejen k vítězství ve druhém setu, ale i v celém utkání.