TJ Ostrava : VK Královo Pole 3:1

Sobota, 8 Listopad, 2014 - 17:00

TJ Ostrava - VK Královo Pole    3 : 1 (-19, 21, 15, 18)

V prvním setu byli domácí trochu zakřiknutí, uvědomujíc si důležitost utkání. A byť první „tajm“ byl 8:7, druhý už 10:16 a hosté v klidu dokráčeli k vítězství. Do druhého setu už domácí vstoupili razantně (9:4,14:11) a i když krátce zaváhali (16:17), tak pak dokázali koncovku s přehledem uhrát (18:17, 23:19). 3. set byl dramatický jen do stavu 15:13, pak Ostrava oskočila na 18:13, záhy na 23:14 a bylo hotovo. 4. set byl kopií 3. setu, opět stav 15:13, poté trochu změna na 20:16 a 23:18 a pohodová dohrávka k vítězství v zápase.

Kapitánka Petra Polášková (Ostrava): Po nervózním 1. setu jsme do druhého nastoupily se stejným nasazením jako v Praze. Pochvala celému kolektivu, hlavně Heleně Kojdové, která nám byla po celý zápas oporou.
Trenér Zdeněk Pommer (Ostrava): Pro nás cenné vítězství. Zopakovali jsme velmi bojovný výkon ze zápasu s Olympem, což je pro nás velmi důležité, Byli jsme údernější na útoku a dobře jsme plnili obrannou taktiku. Chválím celé družstvo, včetně lavičky.

Kapitánka Sandra Onderková (Brno): Soupeř nám dělal problém s kvalitním servisem a my jsme ho naopak kazily.
Trenér André Christopher Gonzalez (Brno): Příliš jsme kazily servis a soupeř nás svým servisem tlačil do náhry z pole. Neubránili jsme dostatečně kůlové hráčky. Domácí byli bojovnější a zaslouženě vyhráli.

Domácí: Polášková, Zemanová, Zedníková, Kojdová, Nachmilnerová, Součková, libero Spáčilová Střídaly: Valková, Čuboňová

Hosté: Vyklická, Onderková, Toufarová, Field, Nováková, Cebáková, libero: Uhlířová, Střídaly: Hrazdirová, Nálezková, Marešová, Kopáčová

Rozhodčí: Kubinec J./Topolánek M.