Facebook icon
YouTube icon

SK UP Olomouc : TJ Ostrava 1:3

Termín: 
Sobota, 19 Říjen, 2013 - 17:00

SK UP Olomouc - TJ Ostrava  1:3 (22, -23, -23, -23)

Průběh utkání:
Na domácí zápas s Ostravou budou chtít volejbalistky Univerzity Palackého Olomouc asi co nejrychleji zapomenout. Ve druhém extraligovém kole podaly proti týmu, který jim podle papírových předpokladů neměl klást větší odpor, velmi špatný výkon. Úvodní set sice ještě v koncovce ubojovaly poměrem 25:22, ale v dalších třech padly shodně 23:25 a po porážce 1:3 nemají ani bod.

Veronika Tinklová (kapitánka SK UP Olomouc): "Zasloužená výhra hostů. Nechaly jsme je rozčapat a pak už skládaly vše."
Jiří Teplý (trenér SK UP Olomouc): "Gratuluji soupeři k vítězství, protože si je na rozdíl od nás jednoznačně zasloužil. Ze strany Ostravy to byl výkon družstva, které chce vyhrát. Naopak z naší strany to byl strašně alibistický výkon od všech hráček, když žádná nebyla ochotná nést svou kůži na trh. Kazili jsme spoustu míčů, neudrželi jsme žádné vedení, ztráceli jsme jednoduché míče a moc jsme soupeři pomohli. Jsem rozčarovaný z výkonu družstva a přístupu hráček k utkání."  

Daniela Polášková (kapitánka TJ Ostrava): "Jsem ráda, že prohraný zápas s Prostějovem nás nesrazil na kolena. Dnes to byl od nás kolektivní výkon celého týmu."
Zdeněk Pommer (trenér TJ Ostrava): "Jsem hrozně rád, že jsme vyhráli venku a zvedli si po čtvrtečním výprasku od Prostějova sebevědomí, protože nálada nebyla dobrá. Hráli jsme tentokrát bojovně, odvážně a měli jsme větší chuť po vítězství. V Olomouci se moc často nevyhrává, ale v závěru jsme líp servírovali a přehráli jsme domácí v koncovkách."

Sestavy (od zóny I):
Domácí: Košická, Murčinková, Napolitano, Šenková, H. Kojdová, Tomášeková, Tinklová, libero: Dreksová
Střídaly: Rutarová, Rašková, Mátlová, Uhrová
Hosté: Polášková, Zemanová, Michalkiewiczová, Starzyková, Nachmilnerová, Przepiorková, libero: Elblová
Střídaly: Pinková, Kukučová, Zedníková, Válková

Rozhodčí: Velinov, Vojtíšek

Počet diváků: 200

Autorem popisu a zprávy z utkání je Adam Fritscher

 

Hala: SH UP
Adresa: U sportovní haly 2, Olomouc, 77200

2. kolo "Extraliga ženy"

Tabulka Extraliga ženy

Statistika utkání

Statistika TJ Ostrava