TJ Ostrava : TJ Sokol Šternberk 3:0

Sobota, 24 Leden, 2015 - 17:00

TJ Ostrava - TJ Sokol Šternberk     3 : 0  (15,21,19)

Domácí vstoupili do zápasu razantně, i když nervozita na nich byla znát. Ani důležitost utkání neznervóznila domácí natolik, aby první set nebyl hladkou záležitostí. Druhý set začal velice dobře (4:0), ovšem hosté otočili na 6:8, 10:13, pak domácí při servisu Poláškové obrátili na 15:13, i přes vyrovnanou koncovku Ostrava i druhý set uhrála. Třetí set, i přes zaváhání (11:5, 16:11, 16:14, 19:15) byl relativně jasnou záležitostí domácích.

Kapitánka Petra Polášková (Ostrava): Trošku nervózní volejbal, ale přesto jsme dokázaly zvítězit. Pochvala celému kolektivu.
Trenér Zdeněk Pommer (Ostrava): Chválím celý mančaft, hráli jsme zodpovědně, v prvním setu jsme soupeři nedali šanci, v druhém setu jsme povolili, ale soupeř dělal spoustu nevynucených chyb. Strašně cenné vítězství, máme spoustu zraněných. Brno i Olomouc začaly před nástavbou posilovat a my jsme se trápili se zraněními, přesto všechno jsme se dokázali dostat do první pětky.
Kapitánka Markéta Janečková (Šternberk): Bojovné utkání, ale udělaly jsme velmi mnoho nevynucených chyb.
Trenér Martin Hroch (Šternberk): Hráli jsme v kombinované sestavě jen v devíti lidech (ostatní hráčky hrály v kadetkách a juniorkách). Odvedli jsme standard, klíčový moment ve druhém setu za stavu 20:20 jsme nezvládli. Třetí set už byl jasně v režii domácích.

Domácí: Zemanová, Součková, Polášková, Kvapilová, Kukučová, Kojdová, libero Spáčilová.
Střídaly: Zedníková
Hosté: Jurčíková, Ticháčková, Oborná, Sochorcová, Kubíková, Janečková, libero Kepplová, Kulová.
Střídaly: Bartáková

Rozhodčí: Slezák J./Bohačík R.