TJ Ostrava : VK Agel Prostějov 0:3

Čtvrtek, 23 Říjen, 2014 - 18:00

TJ Ostrava - VK Agel Prostějov   0 : 3  (-11, -16, -19)

Velký favorit utkání, šestinásobný mistr extraligy (v řadě) z Prostějova začal utkání výborně a 1. set lehce ovládl. 2. set byl vyrovnaný, ale jen do stavu 11:12. Do hry se hráčky Ostravy dokázaly ještě vrátit ze stavu 12:18 na 15:18, ale pak už získaly jen 1 bod. Třetí set byl domácí celek neustále o 1 – 3 body až do stavu 16:15. Hosté obrátili na 17:19, domácí hráčky ještě dokázaly srovnat na 19:19, ale pak už dominoval Prostějov.

Domácí: Kapitán-Petra Polášková: Ve 3. setu jsme dokázaly být rovnocenným soupeře. První 2 sety se nám nedařila přihrávka.
Trenér-Zdeněk Pommer: Chtěli jsme soupeře zatlačit servisem, což se nám vůbec nepovedlo. Ve 3. setu vyrovnaná partie, dostali jsme soupeře pod tlak, ale v koncovce jsme udělali spoustu nevynucených chyb.
Hosté: Kapitán-Solange Soares: Dva sety jsme měly zápas pod kontrolou, ve 3. setu jsme měly problém na přihrávce, což nás stálo více sil. Pak jsme se z toho dostaly.
Trenér-Miroslav Čada: Dva sety jsme hráli výborně, byli jsme jistí na přihrávce i v ostatních činnostech. Ve 3. setu nás Ostrava ubránila, my jsme znejistěli, ale náš lepší útok rozhodl.

Domácí: Polášková, Pinková, Součková, H. Kojdová, Nachmilnerová, Valková, libero: Spáčilová. Střídaly: Zedníková, Kukučová.
Hosté: Markevich, Bogdanovic, Simon, Gambová, Borovinšek, Weiss, libero: Kovářová Střídaly: Solange Soares

Rozhodčí: Trumpeš D./Kubinec J.