TJ Sokol NIBE Frýdek - Místek : TJ Ostrava 1:3

Sobota, 17 Říjen, 2015 - 17:00

TJ Sokol NIBE Frýdek-Místek - TJ Ostrava   1 : 3  (-21, -23, 26, -14)

Rozhodčí: Duda/Kubinec/Sysala
Počet diváků: 350

V průběhu prvního setu si hosté z Ostravy udržovaly díky lepší hře na síti několika bodový náskok. Ve druhém setu Ostrava díky lepším blokům a hře na smeči vedla 17:10 sokolky dokázaly vyrovnat na 20:20, ale koncovka patřila hostům. V průběhu třetího setu vedly sokolky 10:7 ale hosté díky servisu Součkové otočily na 10:16, ale vzápětí sokolky otočily na 18:17 a set v dramatické koncovce dotáhly do vítězného konce. Čtvrtý set již patřil zcela hostům, kteří po zásluze zvítězily 3:1.

Kapitánka Kateřina Holišová (Frýdek-Místek): Horší okamžiky se střídají s lepšími a chvílemi to s námi vypadalo dost dobře. Pořád nás ještě sráží nesehranost.
Trenér Leopold Tůma (Frýdek-Místek): Rozhodly nevynucené chyby z naší strany. Pochvala za bojovnost.

Kapitánka Iva Nachmilnerová (Ostrava): Jsme rádi za upocené vydřené vítězství. Na druhou stranu nám zápas ukázal chyby, na kterých je třeba zapracovat. Musíme makat na nepřesnostech. Chválím domácí tým za výbornou hru v poli.
Trenér Zdeněk Pommer (Ostrava): Předpokládal jsem nervózní utkání a to se potvrdilo. Předpokládal jsem tři body a to se potvrdilo. Důležité tři body a budeme nadále pracovat na zlepšení.

Domácí: Holišová, Vašinová K, Kavková, Štrbová, Mitrega, Pavelková, Libero: Radivojevičová
Střídaly: Vašinová I, Bulinová, Uhrová, Závodná
Hosté: Zemanová, Čuboňová, Kojdová  , Nachmilnerová, Součková, Toufarová , Libero: Červenková
Střídaly: Kukučová, Valková, Zedníková, Kvapilová

Zapsal:Jiří Zaoral

1. část soutěže -  Extraliga Žen "Skupina EX-Z"