U22 B

I přes zranění získáváme body v 1 lize U22

1. zápas:  3:2 (-16,16,23,-13,12)
Dne 15.10.2023 jsme se ráno v 9:10 sešli v šatně, aby nám Jumbo sdělil veškeré věci, které k tomuto zápasu s Dolním Újezdem (první team tabulky po prvním kole) potřebujeme vědět. Hned na to jsme se polorozespalé šli rozcvičovat a rozcvičit na zápas. Po pozdravení druhého týmu a týmové poradě se šlo na věc.
Už v prvním setu se ukázalo že na kurt nastoupil tým“ VK Šípkové Růženky“. Po vystřídání se hra začíná lepšit, nicméně i tak prohráváme 1. set po našich chybách 25:16.
Po důrazné promluvě trenéra se výkon v 2. setu mírně lepší,ale tentokrát nám pomáhá také soupeř svými chybami a set vyhráváme 25:16.

1. Liga U22 už začala také!

Zlín - Ostrava B  3:0 (16,23,16), 3:1 (23,12,-24,27)
V sobotu 30. září jsme v 10:00 začaly bez našeho hlavního trenéra, ale s našim asistentem Michalem Barnetem zápas proti Zlínu v jejich domácí hale. Nastoupily jsme v plné síle, ale protihráčky nás hodně tlačily servisem. Nedokázaly jsme složit balón a hrát jednotně. V tělocvičně bylo úplné ticho a nepříjemná atmosféra, no co… chyběli nám naši fanoušci.

TJ Ostrava : SK Náchod 3:1, 3:1