TJ Ostrava : PVK Olymp Praha 0:3

Sobota, 26 Říjen, 2013 - 17:00

TJ Ostrava - PVK Olymp Praha  0:3 (-15, -20, -13)

Zápas se od prvního setu odvíjel v režii hostí. Hráčky Ostravy se dopouštěly řady chyb na příjmu i v útoku, z nichž žádná nezůstala hosty nepotrestána. V 1. setu odskočil Olymp na 4:8, 7:16, 11:19 a v klidu dohrál. Druhý set vypadal ze začátku nadějně pro domácí (6:3), ale za chvíli bylo 6:7, 9:14, 11:16, 14:20. Ve třetím setu odskočil Olymp na 0:5, 2:8, 7:16 a bylo po zápase.

Domácí:
Kapitán-Petra Polášková:
Chyběla nám bojovnost. Byly jsme málo důrazné na servisu a špatně jsme si přihrávaly. Olymp nás přehrál ve všech činnostech.
Trenér-Zdeněk Pommer:

• Soupeř vyhrál zaslouženě, hosté byli ve všech činnostech lepší. Hráli jsme bojácně, špatně na příjmu i v poli, bez nasazení.

Hosté:
Kapitán-Andrea Sládková:
Jsme rádi za vítězství 3:0. Ostrava nekladla odpor, dopouštěla se spousty chyb v útoku. Díky tomu mělo utkání snadný průběh.
Trenér-Stanislav Mitáč:
Spokojenost s vítězstvím po komplikované cestě do Ostravy (10:00 – 16:30). Zápas byl ovlivněn špatnou přihrávkou domácích, to nám umožnilo velmi dobře bránit jejich útoky. V průběhu utkání jsme neustále vedli o 3 – 6 bodů a poklidně dovedli utkání k vítězství.

Domácí: Przepiórka, Polášková, Zemanová, Michalkiewicz, Starzyk, Nachmilnerová, libero: Elblová. Střídaly: Zedníková, Kukučová, Pinková, Valková
Hosté:  Mudrová, Halbichová, Hodanová, Trnková, Kvapilová, Mlejnková, libero: Dostálová. Střídaly: ---

Rozhodčí: Gall J./Labašta M.