Torneo dell´Amicizia "Memorial De Faveri 2013"

Club Italia - TJ Ostrava   2 : 0  (18, 16)
K prvnímu utkání na turnaji "Memorial De Faveri 2013" nastoupily Ostravské hráčky proti reprezentačnímu týmu Itálie. Výšková převaha Italských reprezentantek (průměr 183cm) byla znát od samého začátku zápasu.
Začátek utkání byl sice vyrovnaný, italské hráčky si udržovaly mírný náskok až do stavu 16:14. Ale díky skvělému servisu se domácí hráčky dostaly do vedení 21:14 a set vyhrály 25:18.
Do druhého setu jsme vstoupili s odhodláním, že i proti hráčkám Itálie se dá hrát, jak nám ukázalo první utkání mezi domácím Piave a Itálií. Dostali jsme se do vedení 3:1. Na podání se postavila Irena Botarelli a díky svému kvalitnímu servisu otočila skóre na 3:6. Od té chvíle byla Italská děvčata v pohodě a v klidu si došla pro své druhé vítězství ve skupině.

Video z utkání:  Club Italia - TJ Ostrava

TJ Ostrava - Volley Piave  0 : 2 (-11, -12)
Do druhého utkání nastoupily naše hráčky proti domácímu Piave. Hned od začátku utkání jsme tahali za kratší konec, nepomohla ani střídání hráček a tak jsme hladce prohráli.
Výkon v tomto zápase byl nejhorší ze všech odehraných zápasů. Chyběl nám pohyb, hráčky byly nesoustředěné a nenašel se nikdo, kdo by dokázal vyburcovat tým k lepšímu výkonu.

Video z utkání: TJ Ostrava - Volley Piave

Ok Tent Obrenovac - TJ Ostrava  2 : 0 (17, 18)

Video z utkání:  Ok Tent Obrenovac - TJ Ostrava

TJ Ostrava - Snoopy-Robur Pesaro  1 : 2 (10, -22, -8)

Video z utkání: TJ Ostrava - Snoopy-Robur Pesaro

Volley Piave - TJ Ostrava  1 : 2 (15, -18, -8)

Video z utkání: Volley Piave - TJ Ostrava

TJ Ostrava - Croatian Volleyball Team  2 : 1 (-16, 17, 14)

Video z utkání: TJ Ostrava - Croatian Volleyball Team

FINÁLE TURNAJE: Brunopremi.com Bassano - Itasteel Fiume Veneto  1 : 2 (12, -22, -13)

Video z utkání: Brunopremi.com Bassano - Itasteel Fiume Veneto

Ukončení turnaje

Díky dvěma výhram ve skupině o 10. až 12. místo jsme turnaj ukončili na 10. místě.