TJ Ostrava : TJ Odry 3:0, 3:0

Sobota, 10 Březen, 2018 - 10:00

TJ Ostrava "B" - TJ Odry     3:0 (17,9,20)
TJ Ostrava "B" - TJ Odry     3:0 (21,18,15)

V sobotu 10.3.2018 ženy domácího týmu Ostravy B svedly poměrně jednoduchý souboj s ženským týmem z Oder. V prvním setu ženy z Oder vystrkovaly růžky, druhý set skončil jasnou převahou ostravaček. V třetím setu bylo důležité neusnout na vavřínech, což se ostravankám nakonec podařilo. První zápas skončil 3:0 pro Ostravu.

V druhém zápase došlo k oslabení domácího týmu, čímž hra působila vyrovnaněji, nicméně domácí hráčky se se soupeřkami zdárně vypořádaly a stejně jako první zápas, vyhrály 3:0. Ženy Ostravy B si ze sobotního souboje odnesly 6 zasloužených bodů.

Ostravský tým hrál ve složení: I.Procházková, M. Bradová, M.Adamčíková, K. Křenková, P Jennelová, H. Gráczová a V. Šípová... Na střídání byly připravené M. Klimšová a N. Boháčová, které v druhém utkání nahradily Petru Jennelovou a Verču Šípovou.

Zapsala: Monika Adamčíková, kapitánka družstva

Hala: Hala mládeže
Adresa: Gajdošova , Ostrava   70200

Rozhodčí: Duraj D. ,Štrouf D.