Volejbal Přerov : TJ Ostrava 3:1, 0:3

Neděle, 11 Prosinec, 2016 - 14:00

Volejbal Přerov - TJ Ostrava       3 : 1  (19,18,-14,18)
Volejbal Přerov - TJ Ostrava       0 : 3  (-10,-26,-18)

Poslední extraligové kolo v tomto roce jsme hrály proti Přerovu. Už v autě panovala značně dobrá nálada a tak jsme na hřiště nastoupily ve veliké sebejistotě. Začátek prvního setu byl hodně vyrovnaný, holky bojovaly a lavička a tribuna povzbuzovala z plných plic. Bohužel, pár špatných příjmů nás dostaly do fáze, kdy jsme se modlily, ať na nás nepřiletí balón a docela vázla jakákoliv obrana na síti. Naše juniorské blokařky, které nám přijely pomoct, přemohlo kadetské, juniorské a dokonce možná ženské libero týmu Přerova, které bylo na postu smečaře. A to byla konečná. Praly jsme se, ale nestačilo to. První zápas jsme prohrály 3:1.
Do druhého zápasu jsme nastoupily už s menším strachem, protože jsme neměly o co přijít. Trenérka změnila sestavu na hřišti a i některé posty. A to se jí vyplatilo. Úspěšně jsme v prvním setu porazily Přerov 25:10 a tím nám stouplo sebevědomí. Dělaly jsme méně chyb a volaly si o každý balón, pomáhaly si. Vyhrály jsme 3:0, a tak nedělní zápasy skončily 1:1. Snad to příště půjde hned ze startu.

Zapsala: Martina Bělicová

Hala: Městská sportovní hala
Adresa: Petřivalského 3, Přerov   75002

Rozhodčí: Valoušek P.

19. a 20. kolo "Extraliga Kadetek"

Rozpis utkání a tabulka soutěže - Extraliga kadetek - 1. část soutěže - skupina "B"