Termín:
Sobota, 17 Březen, 2018 - 10:00

TJ OP Prostějov - TJ Ostrava "B"    0:3 (-11,-23,-23)
TJ OP Prostějov - TJ Ostrava "B"    1:3 (-17,-20,21,-21)

Dne 17. března hrál tým ženy B své další zápasy v Prostejově s týmem TJ OP Prostějov. Ostrava B vyhrála oba zápasy 3:0 a 3:1 a dovezla tak cenných 6 bodů, které ji pomohly k posunu v tabulce na 3. misto.
V úvodním utkání prvního setu Ostrava zatlačila soupeře servisem a ihned odskočila na 7 bodové vedení. Tento náskok dále navyšovala a úspěšně dotáhla set do vítězného konce. V druhém setu nastal obrat a spostou nevynucených chyb pustila soupeře do 8 bodoveho vedení. Zpřesněním hry a důraznými útoky Ostrava B dotáhla bodový rozdil a podařilo se ji set s nejtěsnějším bodovým rozdílem 25:23 získat na svou stranu. Poslední set byl vyrovnaný a opět rozhodla kocovka setu,ve kterém byla Ostrava B úspěšnější.
Sestava: Adamčíková, Gráczová, Bradová, Křenková, Procházková, Boháčová libero: Šípová

V druhém zápase měly první dva sety relativně snadný průběh a Ostravě B se je podařilo získat na svou stranu. V 3.setu příčinou snížené koncentrace, spoustou chyb a naopak zlepšením hry Prostějova v poli a přitlačením na podaní se jim podařilo set vyhrát. Ve 4. setu se Ostravě podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce.

Autor: Hanka Gráczová - smečařka družstva

Hala: Letní hala u zimního stadionu
Adresa:  Kostelecká 3113 Prostějov

Rozhodčí: Němeček J., Dvořák J.