Facebook icon
YouTube icon

TJ Ostrava : SK Slezan Orlová 3:0, 3:0

Termín: 
Sobota, 4 Prosinec, 2021 - 09:00

1. liga Juniorky "C" - 3. a 4. kolo
TJ Ostrava "C" - SK Slezan Orlová    3:0 (12,6,18)
TJ Ostrava "C" - SK Slezan Orlová    3:0 (15,22,16)

Místo : hala mládeže, Ostrava
Termín : sobota 4.12.2021 v 9.00 a 13.35
Soutěž : 1-JKY-H (1.liga juniorek)

První utkání : TJ Ostrava C - SK Slezan Orlová 3:0 (12,6,18)
Sestava : Pěnčíková Patricie, Ruszová Anna, Gongalová Karolína, Rozacká Tereza, Pěnčíková Anna, Vojtášková Barbora, libero Cholevíková Klára, Žáková Winona – Planková Karolína, Vomáčková Vendula, Jetmarová Hana, Pejznochová Barbora

Druhé utkání : TJ Ostrava C - SK Slezan Orlová 3:0 (15,22,16)
Sestava : Pěnčíková Patricie, Gongalová Karolína, Rozacká Tereza, Pejznochová Barbora, Pěnčíková Anna, Vojtášková Barbora, libero Cholevíková Klára, Žáková Winona – Planková Karolína, Vomáčková Vendula, Jetmarová Hana, Ruszová Anna

Po velmi vydařeném minulém kole nás čekal nejlehčí soupeř ve skupině. Orlová zatím uhrála jediný set, a tak se dal očekávat jednoznačný průběh.
V prvním setu jsme se sice chvíli rozkoukávali, ale potom už vše probíhalo podle očekávání. Set byl jasně náš.
Ve druhém setu začala podáním Terka Rozacká. Podařila se jí neskutečná série 17-ti bodů. Ten osmnáctý navíc pokazil rozhodčí velmi přísně odpískaným nečistým míčem. Jinak to vypadalo skoro na kanára.
I třetí set byl jednoznačný, i když soupeřky přece jen začaly hrát trošku lépe a dokázali s námi alespoň trochu držet krok.

Do druhého utkání jsme udělali několik změn. I tak jsme ale celé utkání jasně dominovali. Jen ve druhém setu se soupeřky jakž takž držely a uhrály rekordních 22 bodů.

Byla to letos nejlehčí utkání. Příští týden v sobotu hrajeme tento kalendářní rok naposled. Hostíme doma Bílovec, který ale jistě nebude tak snadným soupeřem. Navíc doma překvapil a porazil jednou Opavu, což by pro nás mělo být varováním, abychom toto utkání určitě nepodcenili a dobře se na něj připravili.

Autor a trenér: Radek Brzobohatý

Hala: Hala mládeže           
Adresa: Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava

Rozhodčí: Kavala Tomáš                     
 
3. a 4. kolo - 1.liga Juniorek
Rozpis utkání a tabulka soutěže