Facebook icon
YouTube icon

TJ Ostrava C : ŠSK Bílovec 3:0, 3:0

Termín: 
Sobota, 11 Prosinec, 2021 - 10:00

Juniorky "1. liga" - 15. a 16. kolo  11.12.2021

TJ Ostrava "C" - ŠSK Bílovec    3:0 (18,14,10)
TJ Ostrava "C" - ŠSK Bílovec    3:0 (15,9,23)

Místo : hala mládeže, Ostrava
Termín : sobota 11.12.2021 v 10.00 a 11.45
Rozhodčí: Doupal J.  
Soutěž : 1-JKY-H (1.liga juniorek)

První utkání : TJ Ostrava C - ŠSK Bílovec 3:0 (18,14,10)
Sestava : Pěnčíková Patricie, Rozacká Tereza, Pěnčíková Anna, Vomáčková Vendula, Jetmarová Hana, Pejznochová Barbora, libero Cholevíková Klára, Špilová Nela – Vojtášková Barbora, Otipková Magdaléna

Druhé utkání : TJ Ostrava C - ŠSK Bílovec 3:0 (15,9,23)
Sestava : Pěnčíková Patricie, Vomáčková Vendula, Pejznochová Barbora, Vojtášková Barbora, Otipková Magdaléna, Planková Karolína, libero Cholevíková Klára, Špilová Nela –Rozacká Tereza, Pěnčíková Anna, Jetmarová Hana

V posledním utkání v letošním kalendářním roce jsme doma hostili děvčata z Bílovce. Ty v minulém kole překvapily a porazily jednou doma Opavu, takže jsme nevěděli, co od nich očekávat, i když jsme byli určitě favoriti obou utkání. My jsme jeli ve vítězné vlně, a určitě jsme ji nechtěli přerušit těsně před Vánoci.
V prvním utkání jsme byli již od začátku všech setů jednoznačně lepšími na hřišti. Vždy jsme si vypracovali naprosto jasný náskok, který jsme vždy v pohodě dotáhli až do konce.

Do druhého utkání jsme si dovolili udělat několik změn. To nepřineslo žádnou změnu, a v prvních dvou setech jsme byli jasně lepší.
Zajímavý byl pouze třetí set, kdy se soupeřkám podařilo výrazně zlepšit svoji hru, začaly dobře servírovat, přihrávat i vybírat, a najednou z toho bylo drama. Kritická se zdála situace, kdy jsme prohrávali již 9:15 a 13:16. Na podání ale zaúřadovala Barča Vojtášková, a najednou to bylo 19:16 pro nás. Soupeřky se sice nevzdávaly, ale set jsme již dokázali uhájit, a tím i celé utkání.

Dokázali jsme zvítězit již v osmi utkáních za sebou, a máme sérii vyhraných 21 setů v řadě. Přesto je náš postup do finálové skupiny pořád otevřený. Rozhodnou utkání v prvních dvou lednových víkendech, kdy hrajeme v Bílovci a doma s našimi kadetkami.

Autor a trenér: Radek Brzobohatý                        
 
Rozpis utkání a tabulka soutěže