VK Polanka nad Odrou : TJ Ostrava 3:1, 0:3

Sobota, 10 Únor, 2018 - 09:00

VK Polanka nad Odrou   - TJ Ostrava "C"      3 : 1  (-22, 18, 20, 22)
VK Polanka nad Odrou   - TJ Ostrava "C"      0 : 3  (-18, -23, -6)

První utkání: VK Polanka nad Odrou - TJ Ostrava "C" 3:1 (-22,18,20,22)
Do první setu jsme vstoupili ospale, žádná volejbalová činnost nám neříkala pane a díky štěstí jsme první set urvali pro sebe.
Druhý až čtvrtý set byl jako přes kopírák. Domácí hráčky jsme nechali od začátku setu vždy odskočit až na rozdíl 8 bodů a pak jsme pomaličku začali bodový rozdíl stahovat, ale nikdy se nám to nepodařilo.
Velký nedostatek byl v příjmu, kdy nám balony létaly na všechny možné strany, jen ne k nahrávačce. Soupeřkám stačilo pouze míč přehodit na naší část hřiště a čekat kdy to zkazíme.
Sestava: Planková K., Vítková K., Brusová Z., Cahlíková V., Kašpárková A., Kolmanová K., Sabelová T., libero: Kundlová K.,

Druhé utkání: VK Polanka nad Odrou - TJ Ostrava "C"  0:3 (-18,-23,-6)
Do druhého utkání opustila Kača Kundlová post libera a nastoupila na smeč.
Celé utkání bylo o servisu. Kdo chytil tu správnou vlnu, tak se vezl a sbíral body. Od toho se odvíjel celý první set, kde jsme si vytvořili mírný náskok, který jsme pomaličku navyšovali až do konce setu.
Druhý set jsme naopak celý prohrávali. Za nepříznivého stavu (8:15) jsme se dostali na podání a skóre jsme otočili na 19:15 a koncovku jsme se štěstím zvládli.
Třetí set byl jednoznačně v režií naších podávajících hráček (Kolmanová série 8 bodů v řadě, Kundlová série 9 bodů v řadě) a domácí hráčky rezignovaly.
Sestava: Planková K., Vítková K., Brusová Z., Cahlíková V., Kašpárková A., Kolmanová K., Sabelová T., Kundlová K.,

Autor: Holcman

Adresa: SH Polanka nad Odrou   H. Salichové

Rozhodčí: Friedel P.