Souhrn víkendových utkání volejbalistek TJ Ostrava (17.-18.12.)

Krajský přebor mladších žaček - 3. kolo  (MS-ZKYM-T3B)

17.12.2016   9:00 hodin         TJ Ostrava "A"    4. místo

Proběhlo další kolo ml. žaček, které jsme pořádali na hale mládeže. Naše děvčata podávala nevyrovnané výkony hlavně na podání a hře v poli. Při tomto kole dostalo příležitost hrát všech 11 hráček.
Napsal: Pepa Choma

Hala:  Hala mládeže našíř s přešlapem - 2 těl.
Adresa: Gajdošova 16, Ostrava   70200

Krajský přebor mladších žáček - 3. kolo  (MS-ZKYM-T3B)

17.12.2016   9:00 hodin           TJ Ostrava "B"   2. místo

Krajský přebor žaček 4. kolo  skupina (MS-ZKY-T4A)

TJ Ostrava "A"  -  3. místo

V hale mládeže 18.12. proběhlo 4. kolo kp. st. žákyň. U družstva zapracovala příroda v podobě chřipky a zranění.
Odehráli jsme toto kolo z hráčkami, které tolik příležitosti nedostávají. Obsadili jsme 3 místo ve skupině.
Opět se projevily staré chyby zkažená podání, neuhrání lehkých míčů a hlavně herní neukázněnost.
Zapsal: Pepa Choma

Pořadatel: TJ Ostrava  18.12.2016  od 9:00 hodin

TJ Ostrava "B"  -  5. místo

Krajský přebor žaček 4. kolo  skupina (MS-ZKY-T4E)

TJ Ostrava "C"  -  2. místo

Pořadatel: Pořadatel: Karviná - Mendelova - 2 těl.

MIKULÁŠSKÝ TURNAJ MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽAČEK V POLANCE NAD ODROU, sobota 10.12.2016

MLADŠÍ ŽAČKY
10.12 jsme byly na mikulášském turnaji. Hrály jsme s 2 týmy se Starou- Bělou  a Polankou.  Se  Starou – Bělou  jsem  vyhráli 2:0 nebyl to vůbec těžký soupeř.  Potom  jsme hned hrály s Polankou a také jsme vyhrály 2:0. Polanka se velmi  snažila,   ale my jsme byly lepší.  Vyhrály   jsme 1. Místo. Byl to skvělý zážitek.
Zapsala: Anička Gavlasová

STARŠÍ ŽAČKY
1. zápas proti Hlučínu 2:0
Zdálo se mi, že byly nesehrané a nešel jim moc příjem. Seděla Maruška a druhý set Anička.
2. zápas proti Polance 2:0
První set jsme vyhrály bez problémů, seděla jsem já, ale tak čtvrtinu druhého setu nám nešel vůbec příjem. Nakonec jsme to dotáhly a vyhrály.
3. zápas proto Staré Běle 1:1
Stará Bělá měla docela dlouhé podání, takže jsme stály skoro na zadní čáře. S tím příjmem jsme chvilinku bojovaly, ale pak jsme dostaly převahu a dost je to znervózňovalo a nakonec jsme vyhrály první set asi 25:18. Druhý set byl taky hodně vyrovnaný, ale když to bylo asi 24:23 pro ně tak Barča P. dala omylem lob do sítě, tak vyhrály.
4. zápas proti Porubě 2:0
Asi byly hodně unavené po těch zápasech, a tak jsme je opravdu "převálcovaly" 25:6 a 25:10. Ze začátku prvního setu vedly, ale pak se dostala Anička na podání a dala asi 12 spodních podání po sobě.
Zapsala: Nela Kozinová