Facebook icon
YouTube icon

Finále českého poháru (starší žáčky) - 6.místo

Finále českého poháru (starší žáčky) - 6.místo

Ostrava – Královo Pole 1:2 (-19,20,-9)
První zápas víkendu jsme nezačaly špatně, ale v prvním setu nám nešel moc příjem a tím nebyla nahrávka. 2. set už byl lepší, šla nám příhra a tím jsme mohly i útočit, nekazily jsme servis. Zkrácený set byla ze začátku přetahovačka, ale pak nám odešly příjem a my ztratily celý zápas.

Ostrava – Uherské Hradiště 1:2 ( 23,-13,-10)
Sobotní první zápas jsme hrály s naším velice oblíbeným soupeřem. Holky z Hradiště v 1. setu, jak kdyby spaly a nám šel servis a nekazily jsme příjem, první set jsme vyhrály. V 2.setu jsme odešly na servise a přihrávce. Uherskému Hradišti se dařilo a tak nás převálcovaly. Ve zkráceném setu jsme se snažily vzdorovat, ale v koncovce jsme udělaly pár špatných balónů a to nás opět stálo body.

Ostrava – Žatec 0:2 (-16,-22)
Se Žatcem jsme ještě letos nehrály, ale nezdál se nám těžkým soupeřem, ale jelikož nám odešla nahrávka, ze které jsme nebyly schopné zaútočit. Těžce jsme si vydolovaly míč a pak jsme šly na podání a to jsme zkazily, tak se prostě nedá hrát. Ve 2. setu jsme se poučily z našich chyb, ale i tak v koncovce nahrávačka vzala útok na sebe a snažila se ulít, ale jelikož měla balón pod páskou tak skončil balón v síti a soupeř nám nasázel esa a byl konce zápasu.

Ostrava – Chodov 0:2  ( -13,-8)
Velmi těžký soupeř, vedl v celé soutěži, ale i s tímto klubem jsme odehrály v minulých kolech slušné zápasy, ale tentokrát se nám to nepovedlo. 1. set nešel příjem, hned jsme ztratily body a špatně se nám dotahovalo. V 2. setu, když byl příjem nešla náhra, tento zápas se nepovedl.

Ostrava – Kralupy 0:2 ( -18,-13)
Na tento zápas jsme se ze začátku vzchopily a chtěly uhrát další body, ale nahrávka nám nešla, ikdyž byl příjem, tak byly smečaři překvapeni jakou nahrávku dostaly. Když je příjem a nahrávačka si dělá co chce, aniž by byla domluvena, nedá se takhle hrát. Ze začátku to vypadalo, že by šel i tento zápas zlomit, ale opět jsme ztratily oba sety.

Ostrava – Liberec 0:2 (-9,-10)
Velice kvalitní soupeř s výbornou jednou hráčkou, která Liberci velmi pomáhá jak na útoku, tak na servise a v poli. V tomto zápase jsme byly velice rozladěné, nefungovaly jsme jako tým, nešlo nám nic. Tento zápas byl nejhorší co jsme v Hradci Králové odehrály.

Ostrava – Plzeň 0:2 ( -21,-23)
V posledním zápase celého víkendu jsme chtěly ještě uhrát nějaké body, ikdyž jsme se zlepšily v příjmu, tak nám stále pokulhávala nahrávka. Oba sety byly velmi vyrovnané, ale soupeř měl více štěstí v obou koncovkách.

6. místo v Českém poháru

sestava: Tichá M., Richterová N., Fukalová V., Bauerová A., Zedníková A., Gavlasová Adéla
střídaly: Jedličková E., Gavlasová Anna, Gongalová K., Linková K., Vajdová K., Moravčíková A.

Autor: Jedličková Elen
Trenér: Iveta Krátká

Termín: 29.-31.3.2019
Pořadatel: Hradec Králové

Výsledky a tabulku naleznete ZDE...