Krajský přebor st. žaček - 3. kolo : 1.,1, a 2. místo

TJ OSTRAVA "A"  skupina MS-ZKY-T3A     1. místo ve skupině
termín: 16.12.2018  9:00 hodin
pořadatel: TJ Ostrava, sportovní hala na ul. Jízdárenská, 2 hřiště
Výsledky a tabulku naleznete ZDE...

V neděli proběhlo 3. kolo kp st.žákyň, které se konalo na Hale mládeže. Naše děvčata zvítězila ve všech zápasech a obsadila v tomto kole 1. místo.
OV – Frenštát p. R.  2:0 (15,16) jasná záležitost dostaly příležitost i hráčky z lavičky
OV – F–M  2:1  (-19,24,11) po nevydařeném 1 setu podala děvčata velmi obětavý a bojovný výkon
OV - N–J  2:1 (-19,24,11) příležitost dostala děvčata z lavičky 1set jsme nezvládli a nastal velký boj o vítězství
OV - Bílovec (2:0 15,21) jasná záležitost opět si zahrála většina děvčat
Spokojenost s vítězstvím, bohužel opět množství nevynucených chyb, zkažené podání a vzápětí 3 zkazené přihrávky. Pokud se děvčata vyvarují těchto chyb budou k neporažení.
Autor: Pepa Choma

TJ OSTRAVA "B"  skupina MS-ZKY-T3C     1. místo ve skupině
pořadatel: TJ Ostrava, ZŠ gen. Píky, 2 hřiště

V neděli 16.12.2018 jsme jako tým St. Žáček B TJ OSTRAVA uspořádali turnaj 3 kola Starších žaček, kdy jsme měli stanovený cíl postoupit zpět do skupiny B. První utkání jsme zvítězili poměrně hladce 2:0 s týmem Opavy, druhé utkání jsme ve velmi vyrovnané hře prohráli v rozhodujícím setu 1:2 s Frýdlantem n. Ostravicí, ale v posledním utkání opět zvítězili nad děvčaty se Sokolu Frýdek- Místek "C" 2:1. Po vyrovnaných výsledcích a sečítáním všech bodů jsme o pouhých pět míčů dokázali vyhrát skupinu a tím postoupit do vyšší skupiny B. Po vyhrocených a dramatických zápasech jsme dokázali naplnit cíl trenérů v tomto domácím turnaji.
Do hry se zapojily všechny zúčastněné hráčky, Nahrávka: Bára Mužíková, Majda Otípková, Helena Randýsková, na smeči: Evelína Belinová, Klára Choleviková, Gabriela Zychová a na bloku: Nicola Zeisberger, Natálie Pánková, Eva Papoušková a já Adéla Lapčíková.
Závěrem bych chtěla poděkovat rodičům a známým, kteří nás přišli podpořit,fandit a pomáhat v tomto turnaji i celé dosavadní části sezóny.
Autor:Adéla Lapčíková - blokařka týmu
Trenér: Pepa Božík

TJ OSTRAVA "C"  skupina MS-ZKY-T3G      2. místo ve skupině
pořadatel: TJ Slavoj Český Těšín, z.s., ZŠ Pod Zvonek, tělocvična Slovenská, 2 hřiště