Krajský přebor žaček : 2. kolo - 3., 1. a 2. místo

Krajský přebor starších žaček - 2. kolo  (MS-ZKY-T2A)         3. místo

20.11.2016   9:00 hodin         TJ Ostrava "A"   (Krátká Iveta)

pořadatel: Nový Jičín - hala ABC - 2 těl.
Výsledky naleznete ZDE...

Krajský přebor starších žaček - 2. kolo  (MS-ZKY-T2B)      1. místo a postup do skupiny "A"   GRATULUJEME

20.11.2016   9:00 hodin           TJ Ostrava "B"   (Langová Renáta)

V neděli 20.11. se konal turnaj st. žákyň skupiny B. Turnaj se odehrával ve Frenštátu p. R..
Na turnaj jeli: Tereza Sabelová, Alice Klímová, Anna Ruszová, Anna Baumanová, Kristýna Umlaufová, Tereza Rozacká, Hana Boštíková, Tereza Pavlíčková, Barbora Vaňková, Vanessa Hurníková.
Už od začátku jsme měly velké odhodlání vyhrát. Náš první soupeř byl Frýdek-Místek "B" porazily jsme je 2:0 ale dalším soupeřem jsme mely trošku problém. Hrály jsme s Frýdlantem nad O. s kterým jsme šly do tiebreaku a nakonec jsme je za stavu 15:10 porazily. Naším dalším soupeřem bylo domácí družstvo Frenštát p. R.. S nimi jsme šly  opět do tiebreaku ale nakonec byly poraženi a my se připravovaly na posledního a nejtežšího soupeře tohoto turnaje.
Bílovec "A" byl jediný, který nás dělil od výhry a postupu do skupiny A, a tak jsme se pořádně vyhecovaly a do prvního setu jsme nastoupily s velkým odhodláním. Vyhrály jsme, bohužel druhý  set už  nebyl tak úspěšný a po třetí jsme šly do tiebreaku. Po napínavém setu a stavu 15:9 byly poraženi a my tak s velkou radostí postoupily do skupiny A.
Příště si budeme muset sáhnout až na dno svých sil a snažit se o výhru ještě více než bylo potřeba při tomto turnaji. Do příštího turnaje máme trochu času a tak budeme muset zlepšit techniku, příjem a další základní věci bez kterých nemáme šanci vyhrát.

Napsala: Terka Pavlíčková

Pořadatel:  Frenštát p. R. - Záhuní

Krajský přebor starších žaček - 2. kolo  (MS-ZKY-T2E)       2. místo

20.11.2016   9:00 hodin           TJ Ostrava "C"   (Jennelová Petra)

Dne 20.11.2016 jsme se zúčastnily turnaje starších žákyň ve Valašském Meziříčí. Jelo nás celkem osm hráček a trenérka. Turnaj se odehrál v tělocvičně ZŠ Šafaříkova. Turnaje se kromě našeho družstva TJ Ostrava C, zúčastnily ještě domácí Valašské Meziříčí, Zlaté Hory a Karviná.
První zápas jsme hrály s družstvem Zlatých Hor, který jsme vyhrály 2:0. Druhý zápas jsme hrály s družstvem domácích, kdy tento zápas byl velmi vyrovnaný a nakonec jsme ho prohrály v třetím setu 14:16. Poslední náš zápas jsme hrály s družstvem Karviné, který se nám moc nevydařil, ale nakonec jsme ho vyhrály 2:0.
Celkově jsme skončily těsně druhé za družstvem Valašského Meziříčí, které postoupilo do vyšší skupiny.